Hakkımızda

Nakliyat en önemli hizmet sektörlerinden biri olmakta ve Yusufoğlu Nakliyat olarak firmamızda sektörde uzun yıllardır verdiği üstün kalitede hizmet ile yer almaktadır. Kullandığımız son teknoloji nakliyat yöntemleri ile hakkımızda belirtilmesi gereken en önemli noktalardan birisinin yenilikçi bir firma olduğumuz yer almaktadır. Dinamik bir ekip ile hizmet vermekte ve Avrupa’da geliştirilen nakliyat yöntemlerini ülkemize ilk getiren firma olarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Nakliyat hizmetine her an ihtiyaç duyulabileceği gibi ayrıca bu ihtiyaç oluştuğunda hızla karşılanması için de yılın her günü kesintisiz olarak çalışmaktayız. Eşyalarının maksimum koruma altında taşınmasını isteyen kişilerin bu beklentisini karşılamakta ve işinin uzmanı olan ekipler ile sıfır hata ile hizmet vermekteyiz. Nakliyat sırasında kullanılan araçlarında önemli olduğunu bilmekte ve bunun için araç filomuzu düzenli olarak yenilemekte ve eşyalarınız için konforlu bir nakliyat süreci oluşturmaktayız.

Hizmetlerimiz

Nakliyat hizmeti bireysel olarak duyulduğu gibi kurumlarında bu yönde ihtiyaçları ortaya çıkmaktadır. Bu ihtiyaç ortaya çıktığında da kaliteli hizmetimiz ile ilk akla gelen firma olmaktayız. Hakkımızda belirtmemiz gereken en önemli özelliklerimizden birisi nakliyesini yüklendiğimiz ürün ve eşyalarınızı mutlaka tam zamanında ve aldığımız gibi yeni halleri ile teslim ediyor olduğumuzdur. Profesyonel ekiplerimiz ve geniş araç filomuz ile verdiğimiz hizmetleri ise şunlardır

  • Evden eve nakliyat
  • Ofis taşımacılığı
  • Kurumsal nakliyat
  • Şehiriçi nakliyat
  • Şehirler arası nakliyat
  • Parça eşya taşımacılığı
  • Depolama

Her müşterimizin özel olduğunu bilmekte ve bunun için eşyaların üst düzey koruma altında olmasını sağlamak adına paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Son teknoloji asansör sistemlerimiz ile istenmeyen kazalara karşı aldığımız önlemleri arttırmakta eşyaları bina merdivenlerinden değil asansörlerimiz ile taşımakta ve sizlerin bina sakinleri ile sorun yaşamanızı da önlemekteyiz. Bu şekilde hakkımızda duyulan güvenin de artmasını sağlamaktayız.

Kaliteli nakliyat hizmetini uygun fiyatlar ile vermekte ve bu şekilde Darıca merkezli bir firma olarak kendi şehrimizin yanında tüm Türkiye’den de talepler almaya devam etmekteyiz. Profesyonel bir nakliyat firması olarak tüm müşterilerimize de aynı üstün kalitede hizmeti vermekte ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturmaktayız.