Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla evden eve nakliyat hizmetini köklü bir nakliyat firması olarak üstün kalitede vermekte ve memnun olacağınız bir taşınma deneyimi sunmaktayız. Yenilikçe bir firma olarak modern teknolojiyi kullanmakta ve eşyalarınız için maksimum koruma altında olacakları bir nakliyat hizmeti sunmaktayız. Güvenilir olmayı önemsemekte ve sizlere verdiğimiz sözlerde durarak taşınmanız sırasında sıkıntı yaşamanızı önlemekteyiz. Deneyimli bir firma olarak taşınma sırasında bütün detayları sizin yerinize düşünmekte ve yorulmadan evinizi taşımanızı sağlamaktayız.

Ev taşıma sırasında oluşan stresin nedenlerinden birisi de bütçeye gelecek büyük yükler olmaktadır. Bunu önlemek için Yusufoğlu Nakliyat firmamız düşük kar marjı ile hizmet vermekte ve bütçenize uygun maliyetler bulmanızı sağlamaktadır. Her nakliyenin maliyetinin farklı olduğunu bilmekte ve size en uygun fiyat teklifini sunabilmek için de teklifimizi telefonda değil evinizde eşyaları yerinde gördükten sonra vermekteyiz. Teklifimizi onaylamanızın ardından da taşınma planımızı sizin en uygun olduğunuz zaman için oluşturmakta ve bir aksilik olmasına izin vermeden uygulamaktayız.

Garantili Nakliyat Hizmeti Vermekteyiz

Tuzla evden eve nakliyat olarak tüm müşterilerimize yüzde yüz memnuniyet garantisi vermekteyiz. Bu garantiyi ekiplerimizi oluşturmamız sırasında işinde en iyi olan kişileri seçerek ve bu kişilere de düzenli eğitimler vererek işlerini hatasız yapıyor olmaları ile başarmaktayız. Eşyalarınızın toplanmasında ve isteğinize bağlı olarak yerleştirilmesinde uzman ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz. Nakliye hizmetimiz sırasında şu detaylara yer vermekte ve eşyalarınız için güvenli bir nakliyat süreci oluşturmaktayız.

  • Paketleme ve ambalajlamayı TSE standardında malzeme ve özel teknikler ile yapmaktayız.
  • Üst katlarda oturan kişiler için asansörlü nakliyat hizmetimizi devreye almaktayız.
  • Kapalı kasa içleri süngerle kaplı araçlarımızda eşyaların iklim şartlarından etkilenmeden ve zarar görmeden nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.

Tuzla evden eve nakliyat hizmetimizi sigorta kapsamında vermekte ve eşyaların gerçek değerinden sigorta yapılmasını ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile sağlamaktayız. Sigortayı ekiplerimiz evinize girdiği anda başlatmakta ve yeni adresinizden ekiplerimiz ayrılana kadar da devam ettirmekteyiz. İstanbul merkezli bir firma olarak Tuzla ve tüm İstanbul ilçelerine hizmet vermekte ve şehir dışına taşınmanız gerektiğinde de sizin için ülkemizin her noktasına sizin için hizmet götürmekteyiz.

 

Tuzla Ev, Ofis, Parça Eşya Taşıma Nakliye İşlerinizde İndirimli Fiyatlar İçin Bizi Arayın! Evden Eve Nakliyat’ta Yusufoğlu Güvencesi Garantili Ve Sigortalı Profesyonel Nakliye

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir