Sigortalı nakliyat hizmetimiz ile evinizi ve ofislerinizi taşımanız sırasında içinizin rahat edeceği bir nakliyat süreci yaşamanızı sağlamaktayız. Ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz firmamız ile iletişime geçmeniz halinde taşınma öncesinde adresinize yapacağımız ziyaret ile uzman eksper arkadaşlarımızın hazırlayacağı ekspertiz raporu ile eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamaktayız. Uzun yılardır sektörde yer alan Yusufoğlu Nakliyat firmamız tüm hizmetlerini sigorta kapsamında vermekte ve her müşterimiz için memnun olacakları bir taşınma süreci oluşturmaktayız.

Oluşturduğumuz üst düzey müşteri memnuniyeti ile firmamıza gelen talepler artmaya devam etmekte ve firmamızda büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Ekiplerimizi genişletirken işe aldığımız tüm personelimize gerekli iş başı eğitimlerini vermekte ve yapılan testlerden başarı ile çıkmadığı takdirde ekibimize katılmasına izin vermemekteyiz. Tüm nakliyat hizmetlerimizi yetkili personelimizin koordinasyonu ile vermekte ve bu şekilde sizin taşınma sırasında eşyaların başında beklemenize izin vermemekteyiz.

Sigortalı Nakliyat Fiyatları

Sigortalı nakliyat hizmetini tüm müşterilerine eşyaların gerçek değerinden veriyor olmamızın yanında ayrıca bu hizmet için ayrıca bir ücret almamaktayız. Sigortayı her müşterimize sunarken alacakları nakliye hizmeti içni en uygun fiyatları bulmasını sağlamak için de eşyaları yerinde görmekte ve gerekli diğer bilgileri alarak fiyat teklifimizi sunmaktayız.  Bu fiyatımızın kesin olmasını sağlamakta ve taşınma sonrasında ise ilave maliyetleri le karşılaşmalarına kesinlikle izin vermemekteyiz. Sigorta yapıyor olmamızın yanında bunun çoğu zaman ilave bir önlem olarak kaldığını bilmeniz gerekmektedir. Çünkü firma olarak eşyaların maksimum koruma altında taşınmasını sağlamaktayız. Kaliteli malzeme ile paketleme ve ambalajlamayı özel teknikler ile yapmakta ve eşyaların taşınma sırasında koruma altında olmasını sağlamaktayız.

Sigortalı nakliyat yapmanın yanında ayrıca eşyalar için konforlu bir nakliyat süreci oluşturmak için asla bina merdivenlerini kullanmamakta firmamızın sahip olduğu modern asansör sistemlerini kullanmaktayız. Darıca merkezli firmamız şehir içinde taşınmanız sırasında olduğu gibi ayrıca yeni bir şehre taşınmanız gerektiğinde de aynı üstün kalitede hizmeti alabilmenizi sağlamaktadır. Yılın her günü çalışmakta ve en uygun olduğunuz zaman içinde taşınabilmenizi sağlamaktayız. Size özel nakliyat hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgileri online olarak alabilirsiniz.