Şehiriçi nakliyat hizmetini müşteri memnuniyeti odaklı olarak vermekte, yorulmadan ve sıkıntı yaşamadan taşınmanızı sağlamaktayız.  Dinamik ekibimiz ile teknolojiyi yakından takip etmekte ve eşyalarınız için güvenli ayrıca konforlu bir nakliyat süreci sunmaktayız. Hizmet kalitemizin üstün olması ile de müşteri portföyümüzü gün geçtikçe genişletmekteyiz.  Firmamıza gelen taleplerin artması ile de büyümeye ve gelişmeye devam etmekteyiz. Ekiplerimizi genişletirken işini en iyi yapan kişiler arasından seçmekle yetinmemekte ayrıca mutlaka işbaşı eğitimi almalarını sağlamaktayız.

Eşyalarınızı taşımanız sırasında güvende olması için üst düzey önlemler almakta ve her müşterimizin eşyalarını kendi eşyamız gibi görerek zarar görmeden nakliyesinin gerçekleşmesini sağlamaktayız. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile de işimizi hatasız yaparak yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturmaktayız. Taşınma sırasında olabilecek aksilikleri önceden hesaplamakta planlı olarak nakliyeyi gerçekleştirerek bu aksilikler için önceden önlem almaktayız.

Güvenilir Nakliyat Firmaları

Şehiriçi nakliyat hizmetimizi üstün kalitede vermekte ve tüm müşterilerimize verdiğimiz sözlerde durarak sektörün en güvenilir firması olmayı da başarmaktayız. Yusufoğlu Nakliyat olarak maksimum koruma sağladığımız eşyalarınızın nakliyesini belirttiğimiz süre içinde tamamlamakta ve zaman kaybı yaşamanızı önlemekteyiz. Taşınma sırasında yetkili arkadaşımız bütün süreci koordine etmekte ve eşyaların başında beklemenize gerek bırakmamaktayız. Memnun olacağınız bir nakliye deneyimini de şu şekilde sunmaktayız.

  • Paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Eşyaların toplanmasında olduğu gibi yerleştirilmesinde de isteğiniz halinde destek olmaktayız. Kırılma ihtimali yüksek eşyaları içleri köpüklü kutulara yerleştirmekte ve koruma düzeyini arttırmaktayız.
  • Çok katlı binalarda oturan kişiler için asansörlü nakliyat hizmetini vermekte ve eşyalar için konforlu bir nakliyat süreci oluşturmaktayız.
  • Kapalı kasa araçlarımız ile nakliyatı gerçekleştirmekte ve trafikte olduğu zaman içinde iklim şartlarından etkilenmesini önlemekteyiz.

Şehiriçi nakliyat hizmetimizi sigorta kapsamında vermekte ve eşyaların gerçek değerinden sigortalanması için ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Darıca merkezli firma olarak hizmetimiz ile evinizi ve ofisinizi taşımanız sırasında aradığınız uygun fiyatlı çözümleri de düşük kar marjı ile çalışıyor olmamız ile sunmaktayız. Müşterilerimizin aradığı bütçelerine uygun olan nakliyat çözümlerini sunmakta ve eşyalarınızın aynı yeni halleri ile yeni evinize taşınmasını sağlamaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için online bilgi alabilirsiniz.