Parça eşya taşımacılığı nakliyat hizmetini alma sırasında uygun fiyatlı çözümler arayan kişiler için verilmektedir. Bu nakliyat hizmetinde aynı yönde taşınacak olan eşyalar aynı araca yüklenmekte ve bu şekilde nakliyatın maliyeti düşürülmekte ve istenen uygun maliyetli çözümler sunulabilmektedir. İçleri geniş araçlarımız ile aynı yönde taşınacak olan bir miktar ağır eşyalarınızın nakliyesin gerçekleştirmekteyiz. Ağır eşyaların farklı bir adrese gönderilmek istendiğinde bunun için kargo şirketleri ile görüşme yaptığınızda yüksek maliyetler sunmanın yanında eşyaların dikkatsiz olarak taşınması sırasında zarar görmesi neredeyse kaçınılmazdır. Oysa firmamız eşyalarınızın maksimum koruma altında olmasını sağlayarak nakliye hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

Eşyaları adresinizden almakta ve istediğiniz adrese teslim etmekteyiz. Bir miktar ağır eşyasını öğrenci çocuğunun evine ya da yazlığına göndermek istediğinizde bunun gibi nedenler ile bir miktar ağır eşyanızı farklı bir adrese göndermek istediğinizde Yusufoğlu Nakliyat olarak üstün kalitede hizmet vermekteyiz. Eşyaların taşınması sırasında kısa sürede hizmetimizi sunmakta ve eşyaların yeni adrese kısa zamanda ulaşmasını sağlamaktayız.

Parça Eşya Taşımacılığı Fiyatları

Parça eşya taşımacılığı sırasında en çok merak edilen konulardan birisi de fiyatlar olmaktadır. Bu konuda firma olarak size özel çözümler sunmakta ve ancak eşyalarınızı gördükten ve onların gideceği yeni adres konusunda gerekli bilgileri almakta ancak bundan sonra size fiyat teklifimizi sunmaktayız. Teklifimizi kabul etmenizin ardından da size uygun olan günü öğrenmekte ve bu günde adresinize gelerek eşyaların taşınma sırasında zarar görmemesi için paketleme ve ambalajlama yaparak teslim almaktayız. Eşyaların üst katlarda olması halinde asansör sistemlerimizi kullanmakta ve eşyalar için konforlu bir taşınma süreci oluşturmaktayız.

Parça eşya taşımacılığı hizmetimizi de diğer hizmetlerimizde olduğu gibi sigorta kapsamında vermekteyiz. Eşyaları gerçek değerinden sigorta yapmakta ve bu sayede istenmeyen kazalar olması halinde oluşan hasarın sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlamaktayız. Darıca merkezli olan firmamız ülkemizin her il ve ilçesine parça eşya göndermek istediğiniz de bunun için hizmet vermekte ve eşyalarınızın tam belirttiğimiz süre içinde taşınmasını sağlamaktayız. Üstün kalitede hizmetimiz hakkında detaylı bilgileri online olarak müşteri temsilcisi arkadaşlarımızdan alabilirsiniz.