Ofis taşımacılığı hizmetini köklü bir nakliyat firması olarak üstün kalitede vermekte ve eşyalarınızın maksimum koruma altında taşınmasını sağlamaktayız. Sektörün lider firması olarak modern nakliyat yöntemleri kullanmakta ve bu şekilde de nakliyatı kısa sürede tamamlayarak işlerinizin aksamamasını sağlamaktayız. Yusufoğlu Nakliyat firmamızın deneyimli ekipleri ile ofislerinizin uygun olduğunuz zaman içinde taşınabilmesi için yılın her günü ve her saati kesintisiz hizmet vermekteyiz. Oluşturduğumuz yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile de firmamız gün geçtikçe daha çok talep görmekte ve bu talepleri tam zamanında karşılayabilmek için de büyümeye devam etmektedir.

Her nakliyatın maliyetinin farklı olduğunu bilmekte ve bu nedenle de hiçbir müşterimize telefonda fiyat vermemekteyiz. Ofisinizin taşınması gerektiğinde bunun için firmamız ile iletişime geçmeniz halinde adresinize ücret almadan ziyaret gerçekleştirmekte ve bu sırada eşyaları görmekte ve maliyeti belirleyen diğer bilgileri de alarak fiyat teklifimizi sunmaktayız. Bu teklifimizi onaylamanızın ardından da taşınma planını oluşturmakta ve sizin uygun olduğunuz günde de taşınmayı gerçekleştirmekteyiz.

Garantili Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı hizmetini garantili olarak vermekte ve işimizi hatasız yaptığımızdan emin olmanızı sağlamaktayız. Kıymetli ofis eşyalarınızın zarar görmemesi için maksimum koruma önlemleri almakta ve güvenilir kişiler ile ekiplerimizi oluşturmaktayız. Firmamız ofislerinizin taşınması sırasında şu şekilde hizmet vermektedir.

  • Paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Taşınma günü geniş bir ekip ile gelmekte her masanın eşyasını ayrı olarak toplayarak yerleşme sırasında sıkıntı yaşanmasını önlemekteyiz. Mobilyaların, elektronik eşyaların demontajını ve montajını firmamız bünyesinde olan ustalarımız ile yapmaktayız.
  • Üst katlarda olan ofis eşyalarının taşınmasında asansör sistemlerimizi devreye almaktayız. Bu şekilde eşyalar için güvenli bir nakliyat süreci oluşturmakta ve nakliyatın süresini de kısaltmaktayız.
  • Kapalı kasa içleri geniş araçlarımız ile nakliyeyi gerçekleştirmekte ve işimizi de kısa sürede tamamlayarak yeni ofisinize yerleşmenizi ve işlerinizi devam ettirmenizi sağlamaktayız.

Ofis taşımacılığı hizmetimiz ile Darıca merkezli bir firma olarak şehir içinde ya da yeni bir şehre taşınmanız gerektiğinde yanınızda yer almakta ve yüzde yüz memnun olacağınız bir hizmet almanızı sağlamaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi online olarak alabilirsiniz.