Paketleme ve ambalajlama nakliyat hizmeti verilmesinde en önemli nokta olarak dikkatle yapılması gereken işlemler arasında yer almaktadır. Bu aynı zamanda eşyaların toplanma sürecini oluşturmakta ve bu işlem firmamızın uzman ekipleri tarafından yapılarak yorulmadan ve eşyalarınız zarar görmeden taşınabilmeniz sağlanmaktadır. Ekiplerimizin işlerini hatasız yapmalarını sağlıyor olmamız ile oluşturduğumuz müşteri memnuniyeti ile de firmamıza gelen talepler artmaya devam etmektedir. Bizlerde bu talepleri karşılamak adına büyümeye ve genişlemeye devam etmekteyiz.

Eşyaların taşınması sırasında zarar görmemesi birinci önceliktir ve bunun için de Yusufoğlu nakliyat firmamız paketleme hizmetini alanında uzman ekipleri ile vermektedir. Her eşyayı kendi cinsine uygun ve malzeme ile paketleme yaparak maksimum koruma sağlamaktayız. Kırılma ihtimali olan eşyaların taşınma sırasında koruma altında olmasını sağlamak için içleri köpüklü kutulara yerleştirmekteyiz. Mobilyaların ve elektronik eşyaların sökülmesi yeni adreste montajının yapılması işlemini de firmamız bünyesinde olan ustalarımız ile vermekteyiz.

Paketleme ve Ambalajlama Fiyatları

Paketleme ve ambalajlama hizmetini tüm müşterilerimize vermekte ve bunun için ayrıca bir ücret almamaktayız. Diğer nakliyat firmalarının aksine müşteri memnuniyetini oluşturma noktasında önde yer alan firmamız sizlerin taşınma sırasında yorulmanızı önlemektedir. Paketleme işleminin mutlaka uzman kişiler tarafından yapılmasının gerektiğini bilmekte ve kendi uzman ekiplerimiz ile bu işlemi yapmaktayız. Bu şekilde koruma altına aldığımız eşyalarınızın merdivenlerden inme sırasında düşme sürtünme gibi nedenler ile zarar görmemesi için de sahip olduğumuz portatif yük asansörleri ile araçlara alınmasını sağlamaktayız. Kapalı kasa araçlarımızın içlerine özel yöntemler ile eşyaları istiflemekte ve trafikte oluşacak sarsıntılardan etkilenmesini de önlemekteyiz.

Paketleme ve ambalajlama yaparak eşyalarınız için maksimum koruma önlemleri alıyor olmakla yetinmemekte ve ayrıca sigorta desteği vermekteyiz. Eşyaları gerçek değerinden sigorta yaparak istenmeyen bir kaza olması halinde bunun sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlamaktayız. Darıca  olduğu gibi diğer tüm il ve ilçelere taşınmanız gerektiğinde de üstün kalitede hizmetimiz ile yanınızda yer almaktayız. Yılın her günü çalışan firmamız taşınmanız gerektiğinde bunun için en uygun olduğunuz günde hizmeti vermektedir. Size özel nakliyat çözümlerimizi online olarak öğrenebilirsiniz.