Depolama hizmetini güvenli ve geniş depolarımız ile vermekte ve eşyalarınızın istediğiniz süre boyunca aynı yeni halleri ile koruma altında beklemesini sağlamaktayız. Yusufoğlu Nakliyat olarak sektörün lider firması olmayı nakliyat sektöründe ihtiyaç duyulan tüm alanlarda olduğu gibi depolama hizmetinde de üstün kaliteyi sunuyor olmamız ile başarmaktayız. Bir süreliğine kullanmayacağınız ağır ve sizin için kıymetli eşyalarınızı depolarımızda aynı bıraktığınız gibi kalmasını sağlamakta ve bu hizmetimiz ile sizlerin de eşyalarınızı koyacak yer arama sorunundan kurtarmaktayız.

Bu hizmetimizden ev ya da ofis eşyalarının tümünü ya da bir kısmını bir süreliğine kullanmayacak kişiler yararlanmaktadır. Eşyaların depolarımıza gelmesi ve almak istediğinizde de adresinize teslim edilmesinde de firmamız hizmet sunmaktadır. Depolarımıza koyduğunuz eşyalarınızı almak istediğinizde bundan bir hafta önce haberimiz olmasını sağlamanız halinde bir aksilik yaşanmadan eşyaların teslim edilmesi sağlanmaktadır.

Sigortalı Depolama Hizmeti

Depolama hizmetini geniş ve aynı zamanda güvenlik önlemlerini almış olduğumuz depolarımız ile veriyor olmamıza rağmen yangın, sel, deprem gibi önlenmesi mümkün olmayan doğal afetler sonucunda oluşacak hasarın sigorta şirketi tarafından karşılanması için sigortalı olarak depolarımızda beklemesini sağlamaktayız. Bu saydığımız doğal afetler olmadığı sürece de eşyalarınızın depolarımızda güvende olmasını aldığımız şu önlemler ile sağlamaktayız.

  • Eşyaları depolarımıza yerleştirmeden paketleme ve ambalajlama yaparak koruma altına almaktayız.
  • Havalandırma sistemi olan depolarımızda nem ve küf oluşumu mümkün olmamakta ve eşyaların bu nedenler ile zarar görmemesi sağlanmaktadır.
  • Depolarımızı düzenli olarak ilaçlamakta ve böcek, haşerat olumunu önlemekteyiz.
  • Temizlik personelimiz depolarımızı düzenli olarak temizlemekte ve toz oluşumunu önleyerek eşyalarında tozlanması önlenmektedir.

Depolama hizmetimize gelen çok fazla talebi karşılarken eşyaları özel istifleme yöntemleri ile yerleştirmekte ve diğer eşyalar ile karışması gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Darıca ilçemizde olan depolarımız ile ilimizde ve çevre illerde yaşayan kişilerin bu yöndeki taleplerini karşılamaktayız. Depolama hizmetini uygun fiyatlar ile veriyor olmamız ile de eşyalarınızın istediğiniz kadar uzun süre kalabilmesini sağlamaktayız. Depolarımıza eşyalarınızı koymak istediğinizde firmamız ile iletişime geçmeniz halinde eşyaları yerinde paketleme ve ambalajlama yaparak koruma altına aldıktan sonra depolarımıza getirmekteyiz.