Darıca Ev Taşıma

Darıca ev taşıma hizmetimiz ile ilçemizde yaşayan kişilerin evlerini yorulmadan ve sıkıntı yaşamadan taşımaları için üstün kalitede hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz ile uzun yıllardır verdiğimiz hizmet sırasında edindiğimiz tecrübe ile eşyaların maksimum koruma altında taşınması için gerekli tüm önlemleri almaktayız. Yılın her günü çalışmakta ve ihtiyaç duyduğunuz anda da taşınabilmenizi sağlamaktayız. Firma olarak adımızın güvenle birlikte anılmasını müşterilerimize verdiğimiz sözlerde durarak başarmakta ve işimizi en kısa sürede tamamlayarak yaşanan taşınma stresinin de kısa sürede bitmesini sağlamaktayız.

Evini taşıması gereken kişilerin bunun bütçelerine getireceği büyük yükten dolayı ayrıca bir stres yaşadıklarını bilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlamak adına düşük kar marjı ile çalışan bir firma olarak bütçenize uygun fiyatlar sunmaktayız. Her taşınmanın maliyetinin farklı olduğunu bilmekte ve bunun içinde eşyaları görmeden asla telefonda fiyat vermemekteyiz. Ücret istemeden evinize bir ziyaret gerçekleştirmekte ve bu sırada eşyaları yerinde görmekte diğer gerekli bilgileri de alarak fiyat teklifimizi sunmaktayız.

Garantili Nakliyat Hizmeti Vermekteyiz

Darıca taşıma hizmeti firmamız tarafından garantili olarak verilmektedir. Bu garantiyi verebilmemizi sağlayan etken ise işimizi sıfır hata ile yapıyor olmamızdır. Her müşterimizin eşyasını kendi eşyamız gibi görmekte ve zarar görmeden nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Deneyimli bir firma olarak planlı bir şekilde hizmet vermekte ve olabilecek aksilikler için de önceden önlem almaktayız. Evinizin taşınmasını da şu şekilde gerçekleştirmekteyiz.

  • Paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Bu şekilde eşyaları toplamak ve yerleştirmek için zaman kaybı yaşamanızı önlemekteyiz.
  • Asansörlü nakliyat yapmakta ve eşyalarınız için güvenli bir nakliyat süreci oluşturmaktayız.
  • Kapalı kasa araçlarımız ile nakliyat yaparak eşyaların trafiğe çıktığı zamanda iklim şartlarından etkilenmesini önlemekteyiz.

Darıca taşıma hizmetimizi hızla tamamlamakta ve yeni adresinizde normal hayatınıza en kısa sürede başlamanızı sağlamaktayız. İzmit içinde olduğu gibi şehir dışına taşınmanız gerektiğinde de ülkemizin her noktasına sizler için hizmet götürmekteyiz. Tüm müşterilerimize ilave ücret almadan sigorta desteği vermekte ve içlerinin rahat olacağı bir taşınma deneyimi yaşamalarını sağlamaktayız. Detaylı bilgi için online iletişim kurabilirsiniz.

 

Darıca Ev, Ofis, Parça Eşya Taşıma Nakliye İşlerinizde İndirimli Fiyatlar İçin Bizi Arayın! Evden Eve Nakliyat’ta Yusufoğlu Güvencesi Garantili Ve Sigortalı Profesyonel Nakliye

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir